Візуально розмежувати стіни і стелю, декорувати стики і додати інтер'єру штрих завершеності допомагає монтаж стельового багета з фарбуванням. Стельовий плінтус гармонійно виглядає з будь-яким фінішним покриттям: пофарбованими або обклеєними шпалерами поверхнями.

Будівельний ринок пропонує багет:

• з пінопласту - бюджетний варіант;
• поліуретановий відрізняється гнучкістю і міцністю, підходить для обробки приміщень, в конструкції яких є вигнуті конструктивні елементи і багато ламаних ліній (відноситься до середнього цінового сегменту);
• гіпсовий дозволяє додати інтер'єру індивідуальність і вишуканість (найдорожчий варіант).

Тонкощі вибору матеріалу для монтажу стельового багета з фарбуванням

Багет являє собою смуги часто з кутами переходів. Ширина планки варіюється від 1-го см до 10 см і більше. У приміщеннях з високими стелями гармонійно виглядає широкий молдинг. Такий варіант декору часто використовують для маскування стиків підвісних стельових конструкцій зі стінами. Вузький декоративний елемент підбирають для звичайних квартир зі стандартною висотою в 2,5 метра, якщо цей показник характеризується параметрами в 2,5 - 3 метри, то для монтажу стельового багета з фарбуванням підійде матеріал шириною 4 -6 см.

Виробники пропонують різні рішення багетів:

• з гладкою поверхнею;
• з різним орнаментальним малюнком.

Монтаж стельового багета з фарбуванням: послідовність робіт

Поліуретанові карнизи монтують, використовуючи спеціальний клейовий склад в тубах. Для кріплення пінопластових і пенополістеролових моддінг застосовують клейові шпаклівки. Наносять склад на внутрішню сторону галтелі, клеять починаючи з кута.

У кутах планки вирізують, використовуючи стусло, яке допомагає з максимальною точністю витримати необхідний кут розрізу. Зазори шпатлюют. Для зручності і цілісності декору часто застосовують готову кутову сполучну фурнітуру.

За технологією виробництва малярних робіт багетні планки кріплять на стіну до обклеювання та фарбування. Потім закладають шпаклівкою стики карниза зі стіною, які виникають внаслідок нерівності стінових конструкцій. Така послідовність робіт виключає забруднення фінішної обробки надлишками клею, шпатлівочної суміші або фарбою. Крім того, при майбутньому ремонті шпалери можна легко поміняти, чи не демонтуючи карниз. Завершальна стадія робіт - фарбування встановленого багета.

Незважаючи на гадану простоту монтаж стельового багета з фарбуванням пов'язаний з певними труднощами. Це і стикування кутів, і правильний вибір клеїть матеріалу. Вартість виконання робіт в «Квадро» доступна, тому не варто експериментувати, краще відразу звернутися до фахівців.