У ремонтно-будівельній сфері з'явилося зручна послуга: ремонт під ключ (Київ). Роботи охоплюють величезний комплекс заходів, спрямованих на приведення квартири, будинки, комерційних, виробничих або офісних приміщень в належний вигляд відповідно до сучасних вимог комфорту і дизайну.

Залежно від призначення об'єкта та його стану фахівці компанії «Квадро» розробляють дизайн-проект, враховуючи смаки і переваги замовника, визначають необхідний перелік робіт. Після їх виконання клієнт приймає готовий до експлуатації об'єкт в регламентовані договором терміни.

Особливості та види ремонту під ключ в Києві:

За структурою, обсягом і трудомісткості робіт виділяють:

• капітальний ремонт під ключ (Київ), коли передбачена заміна старих комунікацій, сантехніки, дверних полотен, віконних рам, покриття підлоги і обробка стельових і стінових конструкцій;
• косметичний, в ході якого оновлюють декоративне покриття поверхонь приміщення без серйозних переробок.
Кожен вид ремонту не має чітко окреслених меж. Наприклад, проведення капітального, глобального перебудови квартири або офісу може включати перепланування. А при косметичних перетвореннях в квартирі майстра за бажанням клієнта встановлюють нові сантехнічні прилади або виконують монтаж електропроводки.
До капітальних робіт відносять і так званий євроремонт, який вважається елітним і відповідає жорстким стандартам якості. У переліку виконуваних операцій часто фігурує пристрій теплих підлог, вентиляції, кондиціонування. Оздоблення ведеться за індивідуально розробленим дизайн-проекту, в якому використовують складні конструктивні елементи: багаторівневі стелі оригінальної конфігурації, ніші, арочні отвори. При елітному ремонті під ключ в Києві застосовують високоякісні матеріали преміум-класу.

Ремонт під ключ (Київ) - це завжди комплексне ведення робіт, куди входять:

• електромонтажні;
• сантехнічні;
• плиткові;
• гіпсокартонні;
• малярні і інші процеси.

Що впливає на вартість робіт

Будь-який варіант ремонту під ключ в Києві носить індивідуальний характер. Комплекс необхідних робіт формується на підставі характеру об'єкта і його стану: житло в новобудові або стара квартира, індивідуальний котедж або офіс і адаптується під конкретні побажання, смаки клієнта. Фахівці консультують замовника при виборі матеріалів і застосовуваних технологій.

На вартість робіт впливають такі ключові фактори:

• площа об'єкта;
• фронт і види робіт, передбачені документацією;
• кількість і клас планованих будматеріалів (бюджетні, стандартні, преміум);
• складність і трудомісткість виконання дизайн-проекту.

Ремонтні роботи від «Квадро»

Замовляючи ремонт під ключ в Києві в компанії «Квадро», клієнт отримує якісні послуги, виконані висококваліфікованими майстрами. Досвід і рівень їх підготовки забезпечує виконання робіт будь-якої складності, реалізацію нестандартних дизайнерських задумів.

Ремонтні процеси ведуться під невсипущим контролем якості і відповідно до графіка, обумовленим з клієнтом. Це гарантує стовідсоткову надійність, добротність виконання всіх процедур і своєчасне усунення дрібних недоліків.