У дорогого штучного паркету з масиву дерева існує альтернатива - ламінований матеріал. Сучасне покриття відрізняється високою міцністю, зносостійкістю, має характерну текстуру різних порід натурального дерева. Облаштування підлоги з ламінованого паркету дозволяє створювати також поверхню, що імітує малюнок гранітного або мармурового покриття або оригінальний орнамент.

Будова і особливості матеріалу

За будовою вдосконалений паркетний матеріал складається з декількох шарів:

• верхнього захисного, що представляє собою зносостійку плівку;
• друкованого декоративного на полімерній основі;
• базового несе з деревоволокнистих плит з високими характеристиками щільності і жорсткості;
• нижнього вологостійкого стабілізуючого, в якому меламіновий матеріал просочений смолами і покритий полімером.

При влаштуванні підлоги з ламінованого паркету застосовують плаваючий метод. Під терміном «плаваючий» розуміють спосіб, коли полотно покриття збирають з з'єднуються між собою ламелей і не фіксують жорстко до базової основі. У зоні кромки і торця кожної ламелі передбачені пазові виїмки, а протилежна сторона планки оснащена - гребенем. Така конструкція спрощує з'єднання підлогових елементів.

Корисна інформація по влаштуванню підлоги з ламінованого паркету

Конструкція підлогового покриття з паркетної матеріалу полягає:

• з бетонної основи, вирівняного пластом стяжки;
• гідроізоляційного плівкового шару;
• амортизуючої підкладки, призначення якої пом'якшувати навантаження, виключати скрипіння;
• ламінат-паркету.

Оскільки влаштування підлоги з ламінованого паркету передбачає наявність горизонтально рівною базової поверхні, то до складу робіт входить виконання стяжки. Застосовують для вирівнювання і зміцнення підоснови цементно-піщані і полімерцементні суміші.

Підлогове покриття можна укладати також на відремонтовані дерев'яні підлоги або підстильний шар, покладений з деревно і гіпсоволокнистих плит, фанерних листів.

При монтажі покриття панелі з'єднують, вставляючи шип і паз в замок, защелкивая систему. Формують полотно статі, залишаючи технічний зазор від стіновий конструкції, використовуючи пластикові клини.

У зонах примикання покриття до конструкцій, які виступають над полотном статі (стіна, колона, перегородка) монтують декоративний плінтус.

Облаштування підлоги з ламінованого паркету вимагає професійних навичок і досконального знання технології у всіх її нюансах і тонкощах. Бригади висококваліфікованих паркетників компанії «Квадро» виконують роботи швидко, якісно, з знанням справи, гарантують надійність і красу підлогового покриття.