Естетика і практичність вимагає нових підходів до організації простору, і в дизайні одного приміщення часто використовують два види покриття. У робочій зоні кухні укладають плитку, на решті площі приміщення настилають ламінат. Монтаж перехідною планки прямої дозволяє закрити лінійний стик, зробити перехід плавним, логічним, непомітним. Або, навпаки, контрастним, якщо це диктується стилем оформлення. Підлогові молдинги ефективно використовують для облаштування порогів у дверних прорізів.

Види планок для підлоги і що таке прямий перехід

Для оформлення стиків різних підлогових покриттів, переходів з одного приміщення в інше, ремонту раніше укладеного матеріалу застосовують спеціальні елементи:

• стикоперекривающій поріжки;
• перехідні планки.

вироби виготовляють:

• з металевого профілю;
• пластика;
• дерева;
• ламінату.

Металевий продукт з порошковим покриттям, що імітує золото, бронзу, срібло прекрасно гармонує з дверної та меблевої фурнітурою. Модифікації алюмінієвих профілів з ламінованою плівкою мають високу зносостійкість, відображають текстуру і колір різних порід деревини і відносяться до універсальних аксесуарів.

Для дизайнерського оформлення стиків використовують також профіль з масиву дерева. У цьому випадку монтаж перехідною планки прямої часто здійснюється на клею.

Вибір матеріалу залежить від функціонального призначення приміщення. Для переходу між коридором і ванною кімнатою планка з дерева або ламінату після тривалого періоду, оскільки натуральна деревина і ламінований матеріал чутливі до вологи. Краще скористатися виробом з алюмінію або пластику.

Важливо! Прямолінійний перехід можливий тільки при однакових параметрах висоти стикуються покриттів (максимальна різниця не може перевищувати 2 мм).

Монтаж перехідною планки прямої: основні способи

Вироби випускають зі стандартним варіантом фіксації під саморізи і з прихованим кріпленням. Залежно від виду стикоперекривающій профілю використовують певний метод монтування.

При відкритому способі монтажу перехідною планки прямої на місці її установки, роблять позначки, орієнтуючись на заводські отвори в профілі. За ним висвердлюють в підлозі отвори, забивають дюбелі і закріплюють шурупами, які входять в комплект і відповідають колірному відтінку планки. Цей варіант відрізняється ремонтоспособность, але при пильному розгляді в планці можна розгледіти кріплення.

Застосовуючи закритий спосіб, кріпильну рейку пригвинчують до підлоги, до неї монтують лицьову знімну планку, защелкивая або приклеюючи. З точки зору естетичності цей вид монтажу перехідною планки прямої виглядає бездоганно.

Ремонт - це завжди оновлення, використання нових матеріалів і можливостей. Компанія «Квадро» стежить за тенденціями в сфері будівельно-ремонтних робіт і активно використовує функціональні підлогові стикоперекривающій молдинги.