Монтаж плитки на підлогу і облицювального кахлю на стінку вимагає підгонки і коректує підрізування матеріалу. Необхідні за розміром і конфігурацією фрагменти залежать від геометрії приміщення і способу укладання. Особливо багато роботи з різання плитки, шліфовці крайок доводиться виконувати при діагональної розкладці полотен під кутом 45 градусів, монтуванні зі зміщенням.

Такі роботи вимагають досвіду, певних навичок і наявності необхідного обладнання. Професійний спосіб порізки облицювального продукту ведеться на електромеханічних верстатах із застосуванням алмазних дисків. 

Професійна різання плитки, шліфування кромок

Облицювальна площа не покривається виключно цільної плиткою. Кроїти кахель доводиться для отримання шматків потрібної конфігурації і розміру для укладання навколо отворів, на схилах вікон, в місцях примикання до стін, обході вентиляційних каналів, для отримання потрібного малюнка при розкладці мозаїки. Тому різка плитки, шліфування крайок - важливий етап в процесі обробки приміщення.

Керамічний облицювальної матеріал відрізняється міцності, які залежать від товщини і пористості вироби, марки. Це стосується продукту в цілому і конкретно лицьового шару. Фахівці компанії «Квадро» обов'язково враховують ці фактори при підборі ріжучих дисків, фрез та іншого інструменту.

Різання плитки, шліфування крайок майстри виконують з високою точністю, без сколів, що дозволяє мінімізувати відсоток браку, відходів і в цілому витрата матеріалу. Товщина пропила складає не більше 2 -3 мм.

Залежно від конфігурації необхідних фрагментів порізка може виконуватися:

• по прямій лінії (проста обрізка торців, розподіл полотна по строго прямий розмітці);
• по діагоналі під кутом в 45 градусів;
• фігурної по криволінійній розмітці.

Найбільш складний варіант - фігурне різання плитки, шліфування крайок, використовують при укладанні підлоги мозаїки, оформленні декоративних елементів, фризів, бордюрів. Ріжуть матеріал на лазерному і гідроабразивного устаткування.

Обрізані межі додатково обробляють шліфуванням. В результаті зрізи практично не відрізняються за ступенем рівності від фабричного керамічного краю.

Роботи даної групи професіонали компанії «Квадро» виконують чітко по заданих параметрах з мінімальними кількістю відходів.