Система опалення будинку - це комплекс інженерного обладнання, призначеного для підігріву і подальшої подачі теплового носія. Найчастіше циркулює в системі теплоносієм служить підігріта до певної температури вода. До складу опалювального обладнання входить котел, теплопроводи, батареї, насоси, різноманітні вентилі, засувки та інші елементи.

Будівельний ринок пропонує величезний асортимент котлів, що працюють на природному газі, електриці, різних видах твердого та рідкого палива. Устаткування відрізняється потужністю, функціоналом, габаритами.

Опалення: види послуг

Ефективний і в той же час економічний нагрів води, якісна робота опалювальної системи гарантовані за умови правильного монтажу. Тому опалення і всі роботи по його пристрою повинні проводити професіонали. У цій сфері робіт фахівці «Квадро» мають величезний досвід і готові:

• встановити будь-який вид котла:
- настінного одноконтурного, що працює на газі, для обігрівання приміщень в поєднанні з електричним водонагрівачем - бойлером;
- двоконтурного, керуючого циркуляцією теплового носія в системі і забезпечує постачання гарячої води;
- твердопаливного, включаючи моделі тривалого горіння;
- пелетні, для яких використовують деревні гранули;
- газових конденсаційного типу;
- електричних моделей різної потужності.
• прокласти трубопроводи з металопластикового, поліпропіленового або мідного матеріалу;
• встановити і підключити батареї;
• змонтувати автоматику для насосної станції;
• встановити електродатчиків, контролери, термостати:
• монтувати колектор в променевої системі.

Опалення та установка будь-яких котлів (крім електричних) вимагає відводу продуктів горіння, для чого облаштовують димохід. Майстри «Квадро», займаючись цим видом робіт, дотримуються всіх правил і норм монтажу, забезпечують герметичне з'єднання елементів, ізолюють вогнетривкими і термостійкими матеріалами і враховують інші вимоги.

При монтажі металопластикових труб системи або зшитого поліетилену застосовують сполучні прес-фітинги.

Виконавши монтаж трубопроводів, встановивши котел, батареї і інші елементи, фахівці обов'язково:

• запускають систему;
• проводять її випробування під тиском.

Опалення потребує обслуговування і періодичної промивки системи. Цей вид робіт також входить в спектр послуг компанії «Квадро».