kupit kuhnyu

Меблі - невід'ємна частина інтер'єру, вона створює зручність, додає кімнатам індивідуальність, відображає смак і стиль життя господарів. В офісі ергономічність і функціональність шаф, столів впливають на психологічний комфорт працівників. Виконані меблі на замовлення (Київ) дозволяє врахувати будь-який нюанс, вписати в нестандартні розміри і конфігурацію приміщення, реалізувати цікаві ідеї та стилістичні рішення в оформленні інтер'єру.

Що потрібно знати про меблі на замовлення (Київ)

Меблі ділиться на корпусні і м'які. До першої категорії виробів відносять різні моделі шаф, буфетів, комодів, вітрин, столів, тумб. До м'якої - дивани, крісла.

Клієнти можуть придбати стандартні моделі, що складаються з типових корпусних модулів в різній комплектації або виконані за індивідуальним замовленням. Стандартні меблі обходиться дешевше, другий варіант за вартістю буде дорожче, оскільки вимагає виконання спеціального проекту, додаткових трудовитрат.

У компанії «Квадро» виготовляють:

 • функціональні і зручні кухні;
 • спальні гарнітури, в різних варіантах комплектації: ліжка, приліжкові тумби, комоди, універсальні моделі шаф;
 • безпечну, продумано спроектовану меблі на замовлення в Києві для дитячих кімнат з округлими і перетікають формами, своєрідними веселими малюнками;
 • обідні і комп'ютерні столи, туалетні та журнальні столики;
 • тумби різної форми і розмірів з наявністю висувних ящиків;
 • ліжка різних конструкцій: з підйомним механізмом, висувними ящиками для зберігання речей;
 • звичайні, секційні і кутові моделі диванів;
 • розкладні і нерозкладні м'які крісла.

Найважливіше в меблевому продукті - максимальна функціональність і зручна експлуатація. Особливо ці вимоги відносяться до моделей м'яких диванів, ліжок, крісел, оскільки вони призначені для відпочинку, дозволяють розслабитися. У розробці і створенні виробів майстрів «Квадро» вдається вміло поєднати функціонал з комфортом. Меблі на замовлення (Київ) характеризується достатком форм, колірних рішень, різноманіттям фактури оббивного матеріалу. Кожна модель відрізняється добре продуманою конструкцією, витонченим бездоганним дизайном.

Переваги меблів на замовлення в Києві

Звертаючись до компанії «Квадро», клієнт отримує наступні переваги:

 • обзаводиться предметами меблів строго визначених розмірів, конфігурації і може раціонально використовувати простір приміщення, обіграти складну геометрію кімнати, в якій є нестандартні ніші, виступи;
 • вибирає за своїм бажанням колір і текстуру матеріалу, фурнітуру, форму виробу;
 • отримує можливість придбати моделі потрібної функціональності з оптимальною кількістю ящиків, полиць, секцій, стелажів (особливо актуально для малогабаритних квартир і офісів);
 • обставляє кімнати ексклюзивними меблями з вираженою стилістикою.

Пройшли ті часи, коли в кожній квартирі стояла стандартна одноманітна меблі безликого ширвжитку. Сьогодні будь-який інтер'єр можна наповнити і оформити по-своєму з індивідуальним авторським підходом до дизайну. Послуги виготовлення меблів на замовлення в Києві дозволяють створити обстановку на сто відсотків відповідає задуманому дизайн-проекту.

Компанія «Квадро» пропонує широкий вибір матеріалів (МДФ, ДСП, натуральну деревину різних сортів), комплектуючих механізмів, фурнітури високої якості. Для оббивки - різноманітні види тканин, шкіру. У виробництві застосовуємо сучасні технології, що забезпечують високу якість продукту і тривалу експлуатацію виробів. Як декор використовуємо техніку різьблення, фотодруку, інкрустації.

Фахівці майстерно втілюють дизайнерські ідеї в реальні предмети меблів, які приносять в будинок красу, затишок, підкреслюють стилістику інтер'єру.