Система електропостачання житлових будинків, офісів і комерційних об'єктів подібна живому організму, що складається з різноманітних елементів: щитків, розеток, вимикачів, електроприладів. Електрика і живляться від мережі прилади, обладнання, побутова техніка чітко функціонують тільки при правильній проводці і підключенні. Тому електромонтаж - справа фахівців, адже він пов'язаний з необхідними навичками виконання робіт, знаннями техніки безпеки.

Будівництво будь-яких об'єктів вимагає виконання різноманітних видів монтажних робіт, які відрізняються ступенем складності. Вони включають збірку і установку блоків будови, конструктивних елементів: ж / б перекриттів, колон і інших готових деталей.

В оформленні екстер'єру будь-якої будівлі важливу роль відіграють фасадні роботи. Зовнішні стіни штукатурять, фарбують, облицьовують різними матеріалами. Зовнішній шар виконує не тільки декоративну функцію, але і захищає конструкції фундаменту і стін від дощової вологи, агресивного середовища. В комплекс робіт входить також утеплення, для чого використовують сучасні ефективні технології.

Асфальт і бетон для мощення тротуарів, садових і під'їзних доріжок, двориків на присадибних ділянках поступово замінює тротуарна плитка. Міцний, морозостійкий матеріал, відрізняється розмірами, формою, кольоровою палітрою. Тротуарна плитка, доріжки, жолоби - це сучасний підхід, мощення за різною технологією, що дозволяє створити міцне і красиве покриття.

Все більшої популярності в Україні набувають теплі підлоги. Залежно від типу нагрівальних елементів вони поділяються на водяні і електричні. Для водяного підігріву під покриттям прокладають труби невеликого діаметру, по яких циркулює теплоносій. Опалювальним елементом в електричних теплих підлогах служить кабель або спеціальна плівка.