Створити тепло і затишок в домі допомагає не тільки система опалення, але і грамотно виконана теплоізоляція стін, стелі, підлоги. Утеплення гіпсокартону стиродуром - ефективний спосіб, який набув популярності в будівельній сфері і часто використовується майстрами при ремонті квартир.

Чому обирають стиродур для утеплення гіпсокартону

Стиродур - ефективний утеплювач з еструдірованного твердого пінополістиролу, що випускається німецькими виробником. Матеріал виготовляють у вигляді плит різної щільності. Завдяки комірчастої структурі із закритими порами утеплювач має низьку капиллярностью, що і забезпечує відмінні теплоізоляційні властивості. Крім цього, матеріал характеризується рядом важливих якостей:

• довговічністю, виробник озвучує термін експлуатації не менше 60 років;
• екологічною чистотою, це дозволяє використовувати матеріал для внутрішніх робіт;
• водостійкістю і високим рівнем паронепроникності;
• невеликою вагою.

Особливості утеплення гіпсокартону стиродуром

У малоповерховому приватному будівництві утеплення проводять зовні, це більш ефективний спосіб. У квартирах багатоповерхових будинків вдаються до внутрішнього утеплення. Щоб досягти максимального рівня теплоізоляції виконують обробку стін і стелі гіпсокартоном. Листи ГКЛ відрізняються низькою теплопровідністю і самі по собі створюють атмосферу утеплення, однак укладання спеціальних матеріалів: мінвати, пінополістиролу значно підвищує теплозахист приміщення. При цьому використовується каркасний варіант конструкції.

Утеплення гіпсокартону стиродуром (екструдованим пінополістиролом) вимагає підготовки базових поверхонь: очищення, закладення тріщин і щілин, які є провідниками холоду і вологи. У перелік необхідних операцією входить також просочення стін і стелі антисептичними складами.

На суху і оброблену основу монтують каркас. Щоб знизити теплообмін між стінами і профілем під рейки клеять спеціальну стрічку. Правильність установки рейок в горизонтальній і вертикальній площинах контролюють рівнем. Плити утеплювача укладають між планками на клей і притискають до стіни. Стики обов'язково герметизують, щоб ліквідувати містки холоду. Монтуючи конструкцію слід враховувати той факт, що чим більше стиків, тим нижче рівень теплозахисту.

Роботи з утеплення гіпсокартону стиродуром завершують кріпленням ГКЛ листів, для чого застосовують саморізи. Далі йдуть обробка, в якій першорядне значення має акуратна закладення швів і шпатлювання.

Професійні обробники «Квадро» присвячені в усі тонкощі даної сфери робіт і виконають утеплення гіпсокартону стиродуром швидко і на високому рівні.