При заміні віконних рам, монтуванні сучасних склопакетів порушується оздоблення прорізів і необхідний ремонт укосів. Що виконати даний вид робіт вибирають різні технології і матеріали: штукатурять, обшивають пластиковими панелями, застосовують метод монтажу укосів з гіпсокартону. Багато клієнтів «Квадро» вибирають останній варіант.

Обшивка прорізів листами ГКЛ - також невід'ємна частина ремонтних робіт, коду ведеться загальне вирівнювання стінових і стельових конструкцій приміщення.

Чим гарний монтаж укосів з гіпсокартону

Простий і швидкий спосіб обробки частини стіни навколо отворів гіпсокартонних матеріалом формує рівну поверхню. Пофарбована або обклеєна шпалерами вона створює охайний і естетичний вигляд. Конструкція також дозволяє закласти між основою і обшивкою утеплювач і шар звукоізоляційного матеріалу.

Першочерговим операцією в монтажі укосів з гіпсокартону є розмітка кордонів для розташування елементів конструкції. Їх відзначають відповідними лініями. Правильність вертикальності і горизонтальності розмічальних орієнтирів обов'язково перевіряють рівнем.

Далі монтаж укосів з гіпсокартону ведуть в послідовному порядку:

• переносять точні розміри розмітки на ГКЛ листи;
• встановлюють на раму вікна або двері по периметру отвору L-образну стартову смугу, в яку потім вставляють один край обшивального матеріалу (спочатку кріплять смужку у верхній частині рами, потім на бічні сторони);
• гарантують базову поверхню спеціальним праймером;
• перевіряють правильність розмічених і розкроєних шматків листа, прикладаючи до основи;
• якщо передбачено утеплення укосів, то приклеюють теплоізоляційний матеріал до поверхні отвору;
• монтують гіпсокартон, для чого один край щільно вставляють в стартову смугу, промазану клеєм поверхню притискають до стіни (починають обшивку з верхньої смуги конструкції, потім переходять до бічних, орієнтуючись на нанесену розмітку).

Щоб кінцевий результат монтажу укосів з гіпсокартону був бездоганним, кожна поверхня виглядала виключно рівною, цю стадію робіт виконують, контролюючи процес установки рівнем або схилом.

Чорнові роботи закінчують закладенням стиків, вирівнюванням невеликих дефектів шпаклівкою. Кути зміцнюють перфорованим куточком, цей елемент допомагає створити ідеально рівну кут конструкції і оберегти його від механічних пошкоджень при експлуатації.

Завершують монтаж укосів з гіпсокартону ґрунтуванням з наступним шпатлюванням і фінішною обробкою поверхні.